تعرفه های وایمکس

 

فهرست طرح‌های اینترنت ویژه

طرح‌های ویژه مبین‌نت هر چند ماه یک‌بار ارایه می‌شوند و مشترکین این طرح‌ها از امتیازات مناسبی برخوردار خواهند شد. این طرح‌ها مختص مشترکینی است که برای اولین قصد خرید خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت را دارند.

فهرست طرح‌های اینترنت شخصی

اینترنت شخصی مبین‌‌نت برای شمایی است که در طول روز سفرهای درون و برون شهری فراوان و نیاز به اینترنت دارید. مودم جیبی مبین‌نت به اندازه یک تلفن همراه است. بدون نیاز به برق تا ۳ ساعت آنلاین می‌ماند و علاوه بر امکان تغذیه توسط آداپتور قابلیت شارژ با USB را نیز دارد. اصلی‌ترین برتری اینترنت همراه بر دیگر مودم‌های قابل‌حمل وایمکس از قبیل USB، امکان برقراری ارتباط با این مودم به صورت WiFi است که اجازه می‌دهد علاوه بر رایانه و نوت‌بوک، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کنسول‌های بازی و غیره نیز در هر کجا که باشید به اینترنت متصل شوند.

فهرست طرح‌های اینترنت خانگی (ویژه ی تمدید و تغییر طرح مشترکین)

این طرح‌ها ویژه تمدید و تغییر طرح‌ها برای مشترکین فعلی وایمکس مبین‌نت است. لطفا توجه داشته باشید که به منظور دریافت خدمات مناسب و رضایت مشترکین، این طرح ها صرفا در مناطق دارای ظرفیت رادیویی مناسب ارایه خواهد شد. مشترکین وایمکس مبین‌نت برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی مشترکین خود مراجعه نمایند.

 

شرایط عمومی خدمات